Úvodní strana / Zajímavé články

15.10.2015 Jak probíhá exekuce nemovitostí?

Dluhy mohou přijít dříve, než se nadějeme. Stačí třeba několik zpoždění se splátkami, stejně jako může přijít mi pozdní zaplacení pravidelných výdajů. Pokud následně vše uhradíme, je vše v pořádku. Pokud však hrajeme mrtvého brouka a své závazky nehradíme, mohou věřitelé začít své pohledávky vymáhat několika razantními cestami. A mezi jednu takovou patří i exekuce nemovitostí. Podívejme se, jak probíhá.

15.10.2015 Kdy se hodí Japonská půjčka?

Uvažujete o půjčce a nevíte, jakou si v rámci současné nabídky vybrat? V takovém případě pro vás máme hned několik tipů, které jsou spojeny s možností získat peníze v mnoha situacích. Všechny tyto tipy ale mají jednoho společného jmenovatele. Je jím Japonská půjčka.

9.10.2015 Kdo poskytuje nebankovní půjčky?

Nebankovní půjčky se dají také rozdělit na půjčky známé s dlouhým trváním na trhu a pak naopak ty, které se najednou objeví, je složité zjistit, kdo je poskytuje, nemají žádnou konkrétní provozovnu, protože vše probíhá vyřízením online. Jednou z takových nebankovních finančních půjček je i půjčka hned od Emma´s Credit.

30.9.2015 Daňové poradenství Tomáš Goláň

Ekonom Ing. Tomáš Goláň a jeho daňová kancelář nabízí již přes 22 let profesionální služby v oblasti daňového poradenství, ale i jiných finančně – právních oborech. Požadujete-li od svého daňového poradce flexibilitu, zkušenosti, pevné zázemí a kvalitně odvedenou práci, společnost TOMÁŠ GOLÁŇ, daňová kancelář Vám nabídne komplexní daňové poradenství včetně individuálního přístupu.