Glory CI-10

Automatická recyklační pokladna Glory CI-10 je vlajkovou lodí produktové řady CashInfinty pro pokladní místa nebo samoobslužné pokladny.

Toto zařízení jej již třetí generací určenou pro použití laickou veřejností, a tomu odpovídají jeho parametry. Zařízení je promyšlené do posledního detailu, což zaručuje skvělou nákupní zkušenost vašich zákazníků, kteří se k vám budou rádi vracet. Stejně tak je zařízení skvělé z pohledu provozovatele.

Glory CI-10 se typicky instaluje do pokladních pultů nebo samoobslužných pokladen (SCO) viz. reference.

Zařízení je recyklační, což znamená, že si v sobě třídí vkládanou hotovost a dále ji používá pro vyplácení (vracení přeplatků). Vkládaná hotovost je vždy 100 % ověřena z hlediska pravosti a bankovky navíc také z hlediska kvality, což potvrzuje jeho umístění na seznamu certifikovaných zařízení České národní banky.

 

Zákazník může do zařízení vložit najednou až 30 ks bankovek a 50 ks mincí, proto je běžná transakce s vrácením přeplatku vyřízená průměrně za 8 sekund. Z pohledu provozovatele má zařízení mnoho benefitů, počínaje eliminací krádeží, bezpečností a konče velkou úsporou času, který zabír manipulace s hotovostí.

Glory CI-10 funguje jako periferie pokladního systému (podobně jako terminál pro příjem platebních karet).

 

Kompletní kontrolu nad zařízením poskytuje námi vyvinutá webová aplikace Retailer Cash Center.

Díky této aplikaci nemusí provozovatel na nic myslet a veškerou správu může provádět odkudkoliv, kde je dostupný internet.

Pro více informací nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

 

 OBR 2

 

CI 10

Prospekt