GLORY CI 15

Automatická recyklační pokladna Glory CI-15 známá také pod názvem hotovostníci15

automat, je kombinovaným modelem Glory CI-5 pro bankovky a Glory CI-10 pro

mince z produktovéřady CashInfinty™ pro pokladní místa nebo samoobslužné pokladny.


Toto zařízení jej již třetí generací určenou pro použití laickou veřejností, a tomu odpovídají jeho parametry. Zařízení je promyšlené do posledního detailu, což zaručuje skvělou nákupní zkušenost vašich zákazníků, kteří se k vám budou rádi vracet. Stejně tak je zařízení skvělé z pohledu provozovatele. 

 

Glory CI-15 se typicky instaluje do pokladních pultů nebo samoobslužných pokladen

(SCO) viz. reference.

Zařízení je recyklační, což znamená, že si v sobě třídí vkládanou hotovost a dále ji používá pro vyplácení (vracení přeplatků). Vkládaná hotovost je vždy 100 % ověřena z hlediska pravosti a bankovky navíc také z hlediska kvality, což potvrzuje jeho umístění na seznamu certifikovaných zařízení Evropské centrální banky.


Zákazník může do zařízení vložit najednou až 30 ks bankovek a 50 ks mincí, proto je běžná transakce s vrácením přeplatku vyřízena průměrně za 8 sekund. Z pohledu provozovatele má zařízení mnoho benefitů, počínaje eliminací krádeží, bezpečností a konče velkou úsporou času, který zabírá manipulace s hotovostí.

 

Glory CI-15 funguje jako periferie pokladního systému (podobně jako terminál pro příjem platebních karet).
Kompletní kontrolu nad zařízením poskytuje námi vyvinutá webová aplikace Retailer Cash Center.
Díky této aplikaci nemusí provozovatel na nic myslet a veškerou správu může provádět odkudkoliv, kde je dostupný internet.


Pro více informací nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

 

ci15
- Ukázka Glory CI-15 integrované v pokladním pultu