Glory CI-100

CI-100 je obousměrný (recyklační) systém s uzavřeným cyklem hotovosti pro back office, který automaticky zpracovává tržby a automaticky připravuje pokladní limity a dotace pokladen.

Skládá se z obousměrného modulu pro bankovky CI-100B a obousměrného modulu pro mince CI-100C. Systém CI-100 spolu s obousměrnými automatickými pokladnami CI-10 tvoří uzavřený bezdotykový bezpečný systém. Všechny bankovky cirkulují mezi supermarketem a bezpečnostní agenturou v uzamčených kazetách nebo zapečetěných vacích.

Díky uzavřenému cyklu dochází k redukci oběživa. Při implementaci automatických pokladen se podstatně sníží počet mincí v systému a náklady na manipulaci s nimi. Všechny mince zůstávají uzamčené v recyklačních zařízeních připravené na další den.

Všechny transakce a události v systému jsou zaznamenány a logovány v reálném čase na CI-Serveru.

 

Funkce CI-100CI-100

 

Centrální systém pro hotovostní cyklus

Hotovostní cyklus je centrálně řízen a monitorován pomocí CI-SERVERU, který podává dokonalý přehled o všech komponentech systému. Systém lze budovat postupně od trezoru v zázemí, kdy se do trezoru automaticky přijímají tržby a vydává se startovací hotovost pro klasické pokladny.

Následně lze vytvořit bezdotykový systém, kdy se žádné bankovky v marketu nedotkne lidská ruka.

 

ci100 

 

Prospekt