• Česky
  • slovensky
  • English
automatyzacja • bezpieczeństwo • optymalizacja

Strona glówna / Dostępność

Dostępność

Internet prezentacja www.albacon.eu jest z wysiłkiem do osiągnięcia maksymalnej dostępności treści. Zgodny z wszystkimi odpowiednimi zasadami dostępności Blind Friendly Web (Organizacja United Niewidomych) poprawka nr 365/2000 Coll i WCAG 1.0.

Cały tekst jest określony w jednostkach względnych i może być łatwo powiększony lub zmniejszony przy użyciu standardowych narzędzi przeglądarki.

Dokumenty HTML są wykonane z konstrukcji XHTML 1.0 Strict.Prezentacja wizualna jest używany do złączonych arkusze stylów (CSS). Kaskadowe arkusze stylów można wyłączyć, klikając przycisk Wyłącz style CSS (znowu). Ta funkcjonalność wymaga włączoną obsługę plików cookie w przeglądarce.

Do najważniejszych elementów nawigacyjnych na tej stronie internetowej są następujące skróty klawiszowe (tzw. klawisze dostępu):

[Alt + 0] - Oświadczenie o dostępności
[Alt + 1] - strona główna
[Alt + 2] - kontakty
[Alt + 5] - mapa serwisu


Cała prezentacja jest oparta na solidnym systemie publikacji © mój wydawca, który daje Anawe (www.anawe.cz - Wszystko dla prezentacji internetowej).

Jeśli znajdziesz coś na tej stronie, to co by odpowiedzieć wymaganiom dostępności, prosimy o poinformowanie nas, podejmiemy kroki w celu zaradzenia tym problemom.