Glory CI-5


Automatická recyklačná pokladňa Glory CI-5 známa tiežci5
 pod názvom hotovostný automat, je najmenším modelom z produktovej rady CashInfinty™ pre pokladničné miesta alebo samoobslužné pokladne.

 

Toto zariadenie je už treťou generáciou určenou pre použitie laickou verejnosťou, čomu zodpovedajú jeho parametre. Zariadenie je premyslené do posledného detailu, čo zaručuje skvelú nákupnú skúsenosť vašich zákazníkov, ktorí sa k vám vždy radi vrátia. Taktiež je zariadenie skvelé z pohľadu prevádzkovateľa.


Glory CI-5 sa bežne inštaluje do pokladničných pultov alebo samoobslužných pokladní (SCO) viď. referencie.


Zariadenie je recyklačné, čo znamená, že si samé triedi vloženú hotovosť a ďalej ju používa pre vyplatenie (vrátenie preplatkov). Vložená hotovosť je vždy 100 % overená z hľadiska pravosti a bankovky tiež z hľadiska kvality, čo potvrdzuje jeho umiestnenie na zozname certifikovaných zariadení Európskej centrálnej banky.


Zákazník môže do zariadenia vložiť naraz až 30 ks bankoviek a 50 ks mincí, preto je bežná transakcia s vrátením preplatku vykonaná priemerne za 8 sekúnd. Z pohľadu prevádzkovateľa má zariadenie mnoho benefitov, počnúc elimináciu krádeží, bezpečnosťou a končiac veľkou úsporou času, ktorý zaberá manipulácia s hotovosťou.


Glory CI-5 funguje ako periféria pokladničného systému (podobne ako terminál pre príjem platobných kariet).
Kompletnú kontrolu nad zariadením poskytuje nami vyvinutá webová aplikácia Retailer Cash Center.

Vďaka tejto aplikácií nemusí prevádzkovateľ na nič myslieť a spravovanie môže vykonávať vzdialene, kde je dostupný internet.
Pre viac informácií nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

ci

 

ci 02

- Ukážka systému Glory CI-5 integrovaného do samoobslužného kiosku.

Súvisiace dokumenty: