Úvodná strana / Banková technika / Hotovostné automaty

Automatizácia obchodov

cash infinity

Hotovostné automaty Cash Infinity sú vhodné pre všetky typy predajní, supermarkety a hypermarkety. Zákazník zaplatí do hotovostného automatu, ktorý automaticky prijme a overí bankovky (až 30ks bankoviek) a mince (až 50ks mincí).

 

V prípade, že vklad je vyšší než predložený účet, vráti automat preplatok späť. Prijatá hotovosť je automaticky uložená do obojsmerných zásobníkov, z ktorých môže byť následne vydávaná. Pri uzávierke pokladne sa v pokladni ponechá štartovacia hotovosť na ďalší deň a tržba v bankovkách sa presunie do zbernej kazety, ktorá je pripravená k odvodu. V prípade, že je potrebné štartovaciu hotovosť doplniť, bankovky a mince sa doplňujú do systému vkladom pomocou dotačnej transakcie.

 

Hotovostné automaty zvyšujú bezpečnosť a napomáhajú k zvýšenej efektivite Cash Managementu. Pokladničné uzávierky sa vykonávajú plne automaticky. Odstraňuje sa možnosť vzniku diferencie medzi pokladničným systémom a fyzickým stavom v pokladni.

 

Hotovostné automaty sú integrované do rady pokladničných systémov a ich obslužný SW je pripravený pre rýchlu integráciu s ďalšími pokladničnými systémami.

 

Príklady inštalácií

- Pre predajne

 

hh tt

 

- Samoobslužné systémy

 

oo f