Špecialista na
bankové a poštové technológie

Úvodná strana / O firme

O Firme - SK

Firma ALBACON je popredný dodávateľ strojov na spracovanie hotovosti v SR.

Firma ALBACON sa od svojho vzniku v roku 1990 špecializuje na riešenia pre presné profesionálne počítanie, overovanie pravosti a triedenie bankoviek podľa kvality.

ALBACON ma v ponuke kompletnú radu certifikovanýhc produktov pre spracovanie bankoviek a mincí.

Cieľom firmy ALBACON je dodávať riešenia s rýchlou návratnosťou, ktorá zaistí zníženie nákladov na hotovostný obeh. Z toho vyplýva zameranie na recykláciu pomocou asistovaných recyklačných pokladní a samoobslužných multifunkčných recyklačných ATM.

ALBACON priebežne investuje do vývoja nových riešení.

Máme vlastné komplexné riešenie BlueCash pre automatizáciu bankových priehradiek prostredníctvom recyklačných pokladní, vyvíjame nové softwarové aplikácie pre multifunkčné recyklačné ATM.

Náš modulárny riadiaci a kontrolný systém ALCASH je pripravený automatizovať všetky procesy v spracovateľských centrách - spracovanie tržieb, objednávky a plnenie kaziet do ATM.

Optimalizačný program ATM Insight  kontroluje objednávky hotovosti pre ATM pomocou veľmi presných prognóz príjmu a výdaja hotovosti.

Firma ALBACON spojuje dvadsaťročné skúseností svojich pracovníkov v oblasti hardware s vysokou profesionalitou svojho softwarového tímu.

V kombinácií so širokým a spoľahlivým servisným zázemím sa riešenia dodávané firmou Albacon stali synonymom kvality a štandardom pre spracovanie bankoviek a mincí v mnohých českých a slovenských finančných inštitúciách a retailových reťazcoch.

V oblastí poštových technológií sa ALBACON zameriava hlavne na dodávku a servis obálkovacích strojov a otváračov obálok od nemeckého výrobcu Francoptyp-Postália.

 

hotline