špecialista na bankové a poštové technológie

Albacon s.r.o.

Spoločnosť ALBACON, s.r.o. sa špecializuje na dodávky a servis riešení pre spracovanie hotovosti. Vo svojej ponuke má radu inovatívnych samoobslužných riešení v oblasti recyklačných ATM, depozitných SMART terminálov, hotovostných automatov a samoobslužných pokladní.

V oblasti SW ponúka spoločnosť ALBACON softwarové riešenie CashPlanner pre predikciu a plánovanie hotovosti, softwarové riešenie AlCash pre kontrolu a riadenie procesov v spracovateľskom centre. Pre samoobslužné riešenia bola vyvinutá SW aplikácia SMART.

 

ALBACON sa od roku 1990 špecializuje na dodávky a servis produktov pre spracovanie hotovosti (počítanie bankoviek a mincí, overovanie pravosti a kontrola kvality bankoviek).

Naším hlavným partnerom v tejto oblasti sú japonské firmy GLORY a OKI.

 

Spoločnosť ALBACON investuje časť svojho zisku do vlastného vývoja komplexných systémových riešení, ktorými pružne reaguje na požiadavky a potreby zákazníkov.

Prioritným cieľom je zaistenie spokojnosti zákazníkov s dodanými produktami.

 

pavouk sk

 

Spoločnosť ALBACON, s.r.o. je certifikovaná podľa systému kontroly kvality a systému pre ochranu životného prostredia podľa ISO 9001:2009 a ISO 14001:2005.

NOVINKY

Novinky